Moja dobra praca

granat-mamdobrprac

Są szczęśliwi ludzie, którzy lubią swoją prace, są z niej zadowoleni, wynagrodzenie, które otrzymują jest godne i zadowalające, poziom wyzwań adekwatny do ich oczekiwań, ambicje spełnione i w ogóle rano jak wstają to zastanawiają się co też dziś ciekawego i nowego się wydarzy. Ja należę do takich ludzi i znam bardzo, bardzo dużo ludzi, mających podobnie. Lubię też z takimi osobami pracować bo niosą dobrą energie i uśmiech w świat. Pewnie są w naszej pracy te mnie lubiane czynności, ale pewnie gdyby ich nie było to trudniej byłoby docenić ten ogrom jej fajności.

Zdarza mi się pracować z ludźmi, którzy różne mają marzenia cele na Mapie, ale akurat w tym obszarze jest super. Albo na przykład w sferze pieniędzy jest super. Co wtedy? Wtedy na własnej Mapie Marzeń – Mapie Celów w polu granatowym to co robimy, siebie w miejscu pracy, aby tak było jak jest. Jak jest dobrze to nie mieszamy. Jak jesteśmy zadowoleni z tego co mamy to tylko dziękować i dbać z uważnością i dostrzeganiem tego czym zostaliśmy obdarowani przez świat i siebie samych. Bo sobie też trzeba być wdzięcznym, że jesteśmy mądrzy, wykształceni, wytrwali, pracowici, umiemy to czy tamto i jesteśmy w czym czasokresie we właściwym miejscu.

Warto też spojrzeć szerzej za co możemy w kwestii tej extra pracy podziękować. Może za ludzi, którzy z nami pracują, za współpracowników, może za szefa mentora z głowa i sercem we właściwym miejscu.

Pamiętajcie żeby dostrzegać i umieszczać na Mapie te ważne rzeczy które macie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s