Aplikacja Mapa Marzeń – sponsor poszukiwany : )

sponsorposzukiwany_1

Pisałam kilka dni temu, że dojrzałam do zrobienia aplikacji pozwalającej w sposób łatwy, prosty i wygodny zrobić mapę w sensie fizycznym. Napisy, obrazki, zdjęcia itd.Jak to ja, lubię mieć rzeczy zrobione porządnie, dokładnie, funkcjonalnie, kolorowo i w ogóle super, extra, great, albo ich nie robić. Dobra jakość kosztuje. Wersja basic takiej aplikacji to około 50 tyś złotych. Ufff…. Basic oznacza bez szaleńczych wodotrysków typu czat on line z klientem mapowym i konsultacja ze mną na bieżąco. Jednak wersja basic,
w moim rozumieniu, będzie miała to wszystko co potrzeba do zrobieni baaardzo dobrej mapy.Jako, że nie posiadam wolnych środków w postaci 50 tyś, ani nawet wolnych mniejszych środków postanowiłam zebrać tą kwotę w czymś co nazywa się crowdfunding (człowiek wciąż się uczy).

Będzie to przedsprzedaż dostępu do aplikacji z realizacją odroczoną w czasie. W ramach wcześniejszej wpłaty zaoferuję wam pełny dostęp, własne konsultacje i co tam jeszcze wymyślę, aby was zachęcić do takiego kroku jak wpłata od razu. Z tym powrócę niedługo.

Na dziś ogłaszam światu, że szukam sponsora lub kilku sponsorów do tego przedsięwzięcia.

Czy to firm czy też osób prywatnych.

W zamian mogę zaoferować oczywiście ilość dostępów w nieograniczonej ilości (prezent – bonus gwiazdkowy dla kobiet w firmie?), logo firmy w linkiem, czy też inne formy współpracy przy tego typu akcjach.

Obie swoje książki finansowałam sama, teraz czas na świat. Mam nadzieję, że to co wnoszę w przestrzeń świata ma wartość w którą warto zainwestować.

Startuję więc w nowe : ))))

Kontakt w tej sprawie oczywiście bezpośredni do mnie karinasep@karinasep.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s