KARINA SĘP

STRONA AUTORKI

Magazyn online
Zmiany w życiu

Magazyn Szczęśliwych Ludzi Anny Węgrzyn. “Zmiany w życiu” to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Magazyn to codzienna motywacja i inspiracja do zmiany: artykuły, wywiady, cytaty

Mapa Marzeń – Mapa Celów. Pole czerwone: uznanie i akceptacja
Pole czerwone to obszar, w którym zastanawiamy się nad naszymi pozycjami: zawodową, społeczną, w grupie i innymi. To czas, aby pomyśleć o tym, co stanowi twoją markę, kim jesteś, co sobą reprezentujesz; jak chcesz, aby było, jaki masz wpływ na siebie i swoje otoczenie w domu, pracy, relacjach i innych aspektach.

Mapa celów – pieniądze i pomyślność
Pole fioletowe to obszar pieniędzy i wszelkich związanych z tym aspektów – od miejsc (jednego, drugiego, trzeciego), w których zarabiamy pieniądze, przez darowizny i prezenty „skądś” (jesteśmy rentierami, spadkobiercami, utrzymankami), wydawanie pieniędzy na tysiąc różnych sposobów, zarządzanie nimi, lokowanie ich i pomnażanie, aż po wygraną miliona w lotto. To w skrócie.

Mapa Marzeń – Mapa Celów – nastolatki, absolwenci i firmy 
Im więcej wiemy, im więcej przeczytaliśmy, im większą mamy świadomość siebie i miejsca, w którym się znajdujemy, tym bardziej dojrzała i pełna będzie nasza mapa. Już wkrótce kolejne artykuły na temat podstawowej mapy z opisem poszczególnych pól.

Mapa Marzeń – Mapa Celów – elementy
W cyklu „Mapa Marzeń – Mapa Celów” będę opisywać poszczególne pola mapy, aby przygotować was i zainspirować do stworzenia własnej, osobistej mapy

Mapa Marzeń – Mapa Celów – pilot serialu
Ten artykuł jest pilotem serialu i wstępniakiem do cyklu o mapie; sposobem zachęcenia Was do przyjrzenia się swojemu życiu, może uporządkowania go, wyrzucenia niepotrzebnych rzeczy i postawienia na te, które są ważne.