Kiedy robić Mapę Marzeń?

Czas na mapę jest zawsze. Tak jak czas na zmianę jest zawsze właściwy wtedy, gdy czujecie, że chcecie nowego porządku i nowej koncepcji. Natomiast oczywiście kalendarz i określone daty determinują nasze życie. Pewne momenty w roku czy w życiu są bardziej odpowiednie do rozpoczęcia zmian. Ja robię swoją mapę na nowej, świeżej wersji, uaktualnianej w styczniu lub w lutym każdego roku. Natomiast mogą to być również takie momenty, jak:

  • początek roku – z oczywistych względów, bo wtedy wiele rzeczy chcemy rozpocząć od nowa,
  • urodziny – to zawsze dobry moment, bardzo osobisty, mocny astrologicznie i emocjonalnie,
  • ważna data w naszym życiu – to może być jakaś rocznica, wspomnienie nowego początku, zakończenia starych spraw, cokolwiek
  • nów miesiąca – to ważny moment astroligicznie, a nów jest zawsze początkiem czegoś nowego, dobrego, odkrywczego, budującego,
  • chwila, w której mamy ochotę zaśpiewać jak Krystyna Janda: „Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie” – to moment, kiedy większość z was trafia w „moje ręce” albo „przypadkiem’ trafiajcie na moją książkę i ona jest zwykle objawieniem  : )
  • pierwszy dzień mojego nowego życia – czyli zawsze, czyli dziś?

Najbliższy początek roku już za chwilę, najbliższy nów 6 stycznia w niedzielę, a jak nie zdążycie to 4 lutego. A może czas na pierwszy dzień waszego nowego życia, porzucenie starego i orgazm na szczycie?

Niezmiennie polecam swoją książkę „Twoja Mapa Marzeń” Wciąż dobre ceny obowiązują, a za niedługo moja nowa książka „Orgazm na  szczycie.  Zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia”

Do roboty!  Układać swoją Mapę Marzeń – Mapę Celów na 2019! Samo się nie zrobi na pewno. To znaczy coś się zrobi tylko to nie będzie koniecznie to co akurat chcecie. Pomóżcie światu, planetom, ludziom i waszym Aniołom Stróżom.

 

234

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter

Nowa książka!
Premiera 21 czerwca.

Orgazm na szczycie, zrób sobie dobrze
w drugiej połowie życia.