KARINA SĘP

STRONA AUTORKI

MAPA MARZEŃ W ZESZYCIE

Kieszonkowa, podręczna, przenośna, torebkowa, samochodowa i generalnie zminiaturyzowana i mobilna wersja Mapy Marzeń. Długo wyczekiwana. Możesz zapisywać, rysować, definiować, przetwarzać i analizować swoje marzenia aż osiągną pełnię na dany moment życia. Możesz też być tu w procesie obserwacji siebie i tego jak zmieniasz się, zapisując co ważne dziś, jutro i za miesiąc. W środku znajdziecie wielość pytań, pomysłów, inspiracji i miejsca na marzenia, cele, plany chcenia i koncepty.

49 PLN

 

TWOJA MAPA MARZEŃ

Mapa Marzeń pokazuje kierunek i pomaga dojść do celu. Pozwala na odnalezienie się w miejscu, w którym jesteśmy, i ruszenie dalej, we właściwą stronę. Mapa Marzeń to narzędzie do porządkowania życia. Pomaga przyjrzeć się sobie w kompleksowy sposób, zastanowić się, gdzie jestem, z kim, w jakim otoczeniu, z jakimi ludźmi i czy to aby na pewno jest to, czego chcę. Skoro to czytasz to znaczy, że może czas na twoje prawdziwe, dobre życie. Na przebudzenie i na decyzję. Czas na to, aby w końcu odważyć się żyć tak, jak marzysz i pragniesz. Masz jedno życie. Odważ się i poukładaj je tak, jak chcesz! Już czas!

Zapraszam do przeczytania fragmentu książki:
pobierz spis treści

pobierz rozdział “Pole Różowe – Miłość i Związki”

34 PLN

ORGAZM NA SZCZYCIE, czyli zrób sobie dobrze w drugiej połowie życia

To jest książka o świadomości. O tym, że chowanie się w krzaki przed własnym życiem, własnymi pragnieniami, marzeniami, „chceniami” i stanem faktycznym ma krótkie nogi. Że zabiera zbyt dużo energii życiowej, której mamy coraz mniej z upływającymi latami.

Pisze o świadomości siebie, miejsca i czasu, w którym się znajdujemy. Im lepiej znamy siebie, tym lepiej jesteśmy w stanie o siebie zadbać. Tym bardziej rozumiemy i wiemy, jak istotne jest, aby tlen podawać najpierw sobie.

PREMIERA 21 czerwca 2019

Zapraszam do przeczytania fragmentu książki:
pobierz rozdział “Teoria Trzech Nóg”

29 PLN

OGARNIJ SWÓJ DZIEŃ

Jak wygląda twój dzień, tydzień, rok? Jak układasz sobie sprawy codzienne i
niecodzienne? Czy realizujesz cele i spełniasz swoje marzenia? Czy potrafisz wykorzystać okoliczności, pomocnych ludzi, technologię czy inne elementy świata, aby pomagały Ci w realizacji tego, co jest ci potrzebne? Czy w tym wszystkim masz czas dla siebie, aby pomyśleć, wypić w spokoju kawę, poczytać trzy strony w książce, pójść do kina albo na rower? Jak zrobić, aby “zmieścić” w dwudziestu czterech godzinach to, co chcesz, i to, co ważne dla Ciebie? Może w środku jest odpowiedź? Sprawdź! Czasem przesunięcie jednego elementu, przestawienie otaczających przedmiotów, inspiracja, iskra, mały ruch zmieniają nasze życie. Z tego, co napisałam, weź to, co dla Ciebie najlepsze!

Zapraszam do przeczytania fragmentu książki:
pobierz spis treści
pobierz rozdział “garderoba”

Nakład wyczerpany

MAPA MARZE - MAPA CELÓW

Teraz Ty! Teraz czas na Ciebie! Jakie masz marzenia? Jakie cele w życiu? Czy jesteś we właściwym miejscu, pracy, związku, domu, kraju? Czy realizujesz swoje cele i marzenia czy też jesteś tylko częścią czyjegoś planu? Rodziców, męża, żony, partnera, partnerki, szefów, znajomych? Czy wiesz, czego chcesz? Jeżeli Ty to będziesz wiedzieć, świat na to odpowie, wspomagając Twoje marzenia i cele.

Nakład wyczerpany