KARINA SĘP

STRONA AUTORKI

O mnie

Jestem mądrą kobietą i doświadczonym managerem. Coachem ICC, ukończyłam też studia podyplomowe z coachingu na SWPS. Konsultantem, mentorem i doradcą. Pracuję od ponad 20 lat w  międzynarodowej firmie handlującej surowcami i kocham to co robię. Stworzyłam autorskie narzędzie do porządkowania i planowania życia: Mapę Marzeń – Mapę Celów. Obecnie pracuję nad Mapą Firmy.

Jestem też mamą trójki nastolatków, co zwielokrotnia każde moje doświadczenie życiowe i pozwala spojrzeć na ludzi, zdarzenia i sytuacje przez bardzo rożne pryzmaty.

Od wielu lat pomagam ludziom porządkować ich życia a teraz tez ich firmy. Odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruję, wspieram i pomagam wytyczać kierunki zmian. Uważam, że jak ma się dobry plan, chęć do życia, wiarę w spełnianie własnych marzeń i celów ale też pracowitość i siłę to można mieć życie, w dużej części przynajmniej, takie jak się chce.

Napisałam i wydałam książki:
Mapa Marzeń – Mapa Celów (2013) – to swego rodzaju podręcznik, jak zrobić mapę
Ogarnij swój dzień (2016) – pomaga spojrzeć na życie i wprowadzić zmiany, które je ułatwią, uporządkują i ogarną właśnie.
Twoja Mapa Marzeń (2017) – nowa wersja podręcznika do tworzenia mapy marzeń – mapy celów
 

Jeśli chcesz otrzymać informacje dotyczące warunków współpracy, jesteś zainteresowany wykładem,  mapą, coachingiem czy inną formą współpracy, chcesz umówić się na sesję wprowadzającą, spotkanie lub konsultacje, proszę o kontakt mailowy karinasep@karinasep.com lub zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.